Bitdefender 2017 już jest! Z nowymi rozwiązaniami.

Home / Bitdefender 2017 już jest! Z nowymi rozwiązaniami.

Producent zachwala, że najnowsza wersja produktów została udoskonalona tak, aby jeszcze szybciej i dokładniej radzić sobie z coraz częściej atakującymi złośliwymi programami. Nowe rozwiązania antywirusowe Bitdefender 2017 to przede wszystkim:

  • Doradca ochrony Wi-Fi Kiedy jesteś podłączony do otwartej sieci Wi-Fi w kawiarni, lotnisku, parku czy sklepie, skąd wiesz, że jest ona bezpieczna? Doradca ochrony Wi-Fi skanuje sieć, do której jesteś podłączony w poszukiwaniu luk w ochronie, które mogą narażać Cię na ryzyko i zaleca odpowiednią akcję, aby chronić Twoją prywatność. Dzięki temu modułowi możesz korzystać z każdego dostępnego Wi-Fi bez obawy przed wirusami. Jeśli sieć, do której próbujesz się podłączyć będzie niebezpieczna Bitdefender powiadomi Cię o tym!
  •  Ulepszona Ochrona Anti-RansomwareJest to moduł, który ostatnimi czasy stał się niezbędny. Pozwala na silną ochronę przeciw rozwijającym się zagrożeniem Ransomware (złośliwym atakom, które szyfrują i blokują dostęp do najważniejszych plików, jak zdjęcia rodzinne i ważne dokumenty, a następnie wymagają od ofiary okupu za kod dostępu do ich własności). Moduł Anti-Ransomware działa teraz szybciej i dodano też powiadomienia, aby użytkownik był zawsze poinformowany, co się dzieje u niego na komputerze.
  • Optymalizacja Systemu i oczyszczanie dyskuBy pomóc Ci uzyskać jak najlepszą wygodę, kiedy korzystasz ze swojego urządzenia Bitdefender wyposaży Cię w potężne narzędzie, które pomoże Ci zoptymalizować  Twój system. Po raz pierwszy wprowadzono moduł optymalizacyjny Czyszczenie Dysku. Dzięki niemu można łatwo pozbyć się nieużywanych plików, które spowalniają pracę Twojego urządzenia bez obawy, że zostaną usunięte ważne pliki – a Twój komputer będzie działał jak nowy.
  • Poprawiony Asystent RodzicaMożesz teraz ustawić kontrolę rodzicielską do kont należących do Twoich dzieci na współdzielonych urządzeniach – ustaw tyle kont ile potrzebujesz i na tyle urządzeń ile chcesz. Bez problemu sprawdzisz czy strony, które przegląda Twoja pociecha są bezpieczne, a w razie potrzeby zablokujesz dostęp do stron, które są według Ciebie nieodpowiednie.
  • Nowa funkcja w Module Anty-KradzieżowymTwoje urządzenia z Androidem zrobią zdjęcie, za każdym razem, kiedy ktoś próbuje uzyskać do nich nieautoryzowany dostęp, a zdjęcie przestępcy zostanie wysłane na Twoją pocztę. Z panelu możesz zablokować dostęp do danych na urządzeniu, a ze zdjęciem zgłosić kradzież odpowiednim organom władzy.

Przeczytaj więcej
bitdefender-2017