USŁUGI

Home / USŁUGI

Outsourcing IT/ Obsługa informatyczna firm
Zapraszamy Państwa do skorzystania z Outsourcingu usług IT.
Jakie korzyści Outsourcing daje Państwa firmie, co zyskuje Państwa firma?
Firmy z małych i średnich przedsiębiorstw często nie mogą pozwolić sobie na zatrudnienie informatyka dlatego też ta oferta outsourcingu skierowana jest właśnie dla WAS.
Nasza firma informatyczna to połączenie umiejętności wprowadzania innowacyjnych rozwiązań ze sprawnym zarządzaniem projektami w celu tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych a przede wszystkim efektywnych rozwiązań technicznych. Stosowanie najlepszych praktyk biznesowych sprawia, że w ramach opieki zapewniamy wyłącznie solidne rozwiązania informatyczne.


Outsourcing. Business Background.

Oszczędność waszych pieniędzy i czasu outsourcing informatyczny pozwala na znaczną redukcję kosztów, które firma ponosi w przypadku zatrudnienia pracowników my sami odprowadzamy za siebie składki zusowskie wystawiamy faktury VAT.

Sami i na własny koszt podnosimy stale swoje kwalifikacje jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi.
Zaproponujemy Waszej Firmie różne ciekawe rozwiązania informatyczne dzięki czemu Wasza firma będzie rozwijała się dynamicznie.
Zyskujecie stabilność nie uzależniacie się od pracownika, który ma dostęp do poufnych danych i którego nieobecność w pracy może przynieść szkody firmie. Opieka nad powierzonym majątkiem oraz funkcjami organizacyjnymi firmy jest nieprzerwanie świadczona przez firmę outsourcingową.

Zapraszamy do kontaktu.