bitdefender logo

NAJLEPSZY ANTYWIRUS

Program doceniany przez ekspertów.

 

Poszukujesz optymalnej ochrony dla wszystkich Twoich urządzeń? Bitdefender to zaawansowane oprogramowanie antywirusowe dostosowane do potrzeb biznesu i klientów indywidualnych. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania, program zapewnia bezpieczeństwo urządzeń mobilnych i komputerów, przy wysokiej wydajności, użyteczności i intuicyjnym systemie zarządzania. Antywirus Bitdefender to skuteczność potwierdzona wieloma wyróżnieniami, którą wybrało ponad 500 milionów użytkowników na świecie.

Oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb Bitdefender jest globalnym liderem cyberbezpieczeństwa chroniącym ponad 500 milionów systemów w ponad 150 krajach. Od 2001 roku innowacje Bitdefender konsekwentnie dostarczają wielokrotnie nagradzane produkty bezpieczeństwa i analizy zagrożeń dla ludzi, domów, firm i ich urządzeń, sieci i usług w chmurze. Dziś Bitdefender jest również wybranym dostawcą, używanym w ponad 38% światowych rozwiązań bezpieczeństwa.

Oprogramowanie antywirusowe dla biznesu

Chroń cenne dane swojej firmy oraz prywatność pracowników – zadbaj o bezpieczeństwo swoich urządzeń w skuteczny i wygodny sposób. Program antywirusowy Bitdefender GravityZone zainstalujesz zarówno lokalnie, jak i zdalnie dla grupy komputerów. To funkcjonalne rozwiązanie szczególnie dla dużych firm i przedsiębiorstw, dysponujących rozbudowaną infrastrukturą informatyczną. Zautomatyzowana instalacja, bieżąca kontrola urządzeń, Antymalware z pro-aktywnym wykrywaniem heurystycznym, zabezpieczenia przed najnowszymi rodzajami zagrożeń typu ransomware, anty-exploit, firewall – antywirus Bitdefender to kompleksowe rozwiązanie dla Twojego biznesu, zawarte w trzech produktach. Wybierz opcję, która zapewni optymalną ochronę urządzeń w Twojej firmie.
Screenshot

Oprogramowanie antywirusowe dla małych firm i domu

BRANDBOOK
Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Program Bitdefender dostępny jest do zakupu w siedmiu wariantach, z których każdy zapewnia niezawodną ochronę sieci domowych oraz firm dysponujących kilkoma stanowiskami wymagającymi zabezpieczenia. Antywirus Bitdefender chroni zarówno wszystkie urządzenia mobilne, jak i komputery w gospodarstwie domowym lub w firmie, przed wszystkimi zagrożeniami.