DRUKARKI FISKALNE

Home / FISKALNE / DRUKARKI FISKALNE

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne to czołowe produkty marki Novitus znane zarówno w Polsce jaki i zagranicą. Są to najczęściej wybierane urządzenia fiskalne w Polsce – ponad 720 tys. kas fiskalnych to produkty Novitus. Novitus jest liderem na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. To marka gwarantująca najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

DEON Ecena – 2240 zł. netto

Drukarka fiskalna DEON E: Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.Drukarka fiskalna HD E
cena – 2900 zł. netto

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne – np. filmy reklamowe. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem.
Drukarka współpracuje z programami sprzedaży na najpopularniejszym protokole komunikacyjnym na polskim rynku, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus. Może też pracować na nowoczesnym, bardzo prostym w realizacji protokole Novitus XML.Drukarka fiskalna BONO Ecena – 2440 zł. netto

Nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Możliwości BONO E są ogromne – pomimo jej niewielkich gabarytów. Drukarka ta realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych (karcie SD dostępnej dla użytkownika).


Oferujemy:

 

KASY FISKALNE

Kasy przenośne
Kasy jednostanowiskowe proste
Kasy jednostanowiskowe
Kasy systemowe

 
DRUKARKI FISKALNE

Drukarki przenośne
Drukarki stacjonarne
Drukarki apteczne

 
CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH

 
Czytniki diodowe
Czytniki typu Imager
Czytniki laserowe jedno liniowe ręczne
Czytniki laserowe wielokierunkowe stacjonarne
Czytniki bezprzewodowe
Czytniki kodów dwuwymiarowych
Czytniki przemysłowe ręczne
Czytniki przemysłowe stacjonarne
Kasy jednostanowiskowe
 
SYSTEM POS
 
Restauracja
Hotel
Sklep
Sieć sklepów
Bezpieczeństwo

 
SYSTEMY SPRZEDAŻY
 
Mały sklep
Sredni sklep
Duży sklep i supermarket
Gastronomia i hotele
Systemy mobilnej sprzedaży
Elektroniczne etykiety cenowe
Sieci bezprzewodowe w sklepie
Urządzenia peryferyjne

 
WAGI ELEKTRONICZNE
 
Wagi proste i kalkulacyjne
Wagi etykietujące
Wagi platformowe
Wagi przemysłowe

 
DRUKARKI KODÓW KRESKOWYCH
 
Drukarki biurowe
Drukarki przemysłowe
Drukarki przenośne
Drukarki RFID
Drukarki kolorowe