KASY FISKALNE

Home / FISKALNE / KASY FISKALNE

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne to czołowe produkty marki Novitus znane zarówno w Polsce jaki i zagranicą. Są to najczęściej wybierane urządzenia fiskalne w Polsce – ponad 720 tys. kas fiskalnych to produkty Novitus. Novitus jest liderem na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. To marka gwarantująca najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.


NANO E

Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary – ogromne możliwości!
Najlepsza dla lekarzy, salonów kosmetycznych, mechaników samochodowych i małych punktów sprzedaży.


 
Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

Kasa Nano E występuje w wersjach: „med” – dedykowanej dla lekarzy i dentystów, „lex” – dedykowane dla prawników, „moto” – dedykowanej dla warsztatów naprawy samochodów, opon i stacji diagnostycznych oraz „L” – dedykowanej ośrodkom szkolenia kierowców. Jako jedyna kasa fiskalna otrzymała rekomendację Stowarzyszenia „KIEROWCA.PL”. Wersje kasy Nano E „med” – dla lekarzy i „lex” dla prawników, były najczęściej wybieranymi urządzeniami przez tych podatników w okresie pierwszego etapu fiskalizacji tych grup w 2011 roku.


MAŁA PLUS

 

 

 

   

cena 999 zł. netto

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (rozbudowana wersja kasy MAŁA) – to zaawansowany technologicznie produkt, przeznaczony dla niewielkich punktów sprzedaży. Nowoczesny design, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz zastosowanie podzespołów najwyższej jakości sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki kompaktowym wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.


SENTO LAN E

 

 

 

   

cena 1500 zł. netto

SENTO LAN E to bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły. Łączność za pomocą interfejsu LAN pozwala na podłączenie do komputera, co znacznie ułatwia programowanie towarów, jak i współpracę z wieloma programami magazynowymi.


PS 4000 E

 

 

 

   

cena 2590 zł. netto

Kasa fiskalna PS 4000 E to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą w Polsce kasą systemową typu ECR realizującą zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Przeznaczeniem PS 4000 E są duże placówki handlowe i supermarkety. Kasy z homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar mają jeszcze więcej ciekawych funkcji, niż wcześniejsze modele.


Oferujemy:

 
KASY FISKALNE

 

Kasy przenośne
Kasy jednostanowiskowe proste
Kasy jednostanowiskowe
Kasy systemowe

 
DRUKARKI FISKALNE
 

Drukarki przenośne
Drukarki stacjonarne
Drukarki apteczne

 
CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH
 
Czytniki diodowe
Czytniki typu Imager
Czytniki laserowe jedno liniowe ręczne
Czytniki laserowe wielokierunkowe stacjonarne
Czytniki bezprzewodowe
Czytniki kodów dwuwymiarowych
Czytniki przemysłowe ręczne
Czytniki przemysłowe stacjonarne
Kasy jednostanowiskowe
 
SYSTEM POS
 
Restauracja
Hotel
Sklep
Sieć sklepów
Bezpieczeństwo
 
SYSTEMY SPRZEDAŻY
 
Mały sklep
Sredni sklep
Duży sklep i supermarket
Gastronomia i hotele
Systemy mobilnej sprzedaży
Elektroniczne etykiety cenowe
Sieci bezprzewodowe w sklepie
Urządzenia peryferyjne

 
WAGI ELEKTRONICZNE
 
Wagi proste i kalkulacyjne
Wagi etykietujące
Wagi platformowe
Wagi przemysłowe
 
DRUKARKI KODÓW KRESKOWYCH
 
Drukarki biurowe
Drukarki przemysłowe
Drukarki przenośne
Drukarki RFID
Drukarki kolorowe