MONITORING

Home / MONITORING

Profesjonalne systemy CCTV IP – Kompleksowe usługi instalatorskie


monitoring-wizyjny

Nasz firma specjalizuje się w doradztwie, projektowaniu oraz realizacji nowoczesnych systemów telewizji dozorowej (CCTV IP), bazujących na sieciach komputerowych IP, zaawansowanych kamerach IP oraz rejestratorach sieciowych NVR (ang. Network Video Recorder).


Wdrażamy rozwiązania służące zarówno do nadzoru wideo posesji prywatnych, jak i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw. Zajmujemy się dystrybucją kamer IP wielu renomowanych producentów (m.in.: Axis, ACTi, AVER, BCS, Hikvision, GeoVision, Sony, Samsung), dzięki czemu mamy dostęp do bardzo szerokiej gamy rozwiązań technologicznych, pozwalających na odpowiednie dostosowanie tworzonej instalacji CCTV do wymagań uzytkownika oraz do charakteru chronionego obiektu lub kompleksu obiektów.


Wszystkie systemy CCTV IP wykonujemy w oparciu o profesjonalne produkty CCTV IP, zapewniające niezawodność, skalowalność oraz wysoką skuteczność działania tego typu instalacji. Dzięki bogatej wiedzy technicznej z zakresu teleinformatyki i sieci komputerowych oferowane przez nas instalacje CCTV IP cechują się niezawodną i szybką transmisją strumieni video z kamer IP do serwerów lub rejestratorów NVR, nawet gdy są to instalacje składające się z dużej ilości kamer.


Cechy, które wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji to:

  1. Indywidualny i profesjonalny dobór elementów systemów telewizji przemysłowej
  2. Bezpłatne analizy i konsultacje z zakresu instalacji monitoringu wizyjnego
  3. Bezpłatne projekty i kosztorysy z dojazdem do każdego Klienta
  4. Całodobowy serwis techniczny
  5. Urządzenia zastępcze w przypadku awarii
  6. Kompleksowe prace konserwacyjne instalacji monitoringu wizyjnego
  7. Wieloletnia współpraca z głównymi producentami urządzeń i rozwiązań systemowych do monitoringu wizyjnego CCTV IP

 


dsc_0621

Najlepsze oferty
dopasowane do Twoich oczekiwań

Skontaktuj się z nami