INSTALACJE SAT/RTV

Home / INSTALACJE SAT/RTV

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego projektowania oraz wykonania instalacji telewizyjnej. Dysponujemy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, które pozwalają nam odpowiedzieć na indywidualne potrzeby naszych klientów. Prawidłowe zaprojektowanie instalacji jest szczególnie istotne w przypadku domków jednorodzinnych, ale nie tylko. W razie budowy lub renowacji domu bardzo ważne jest, aby przemyśleć dobrze swoje potrzeby w zakresie telewizji i zaprojektować instalację jeszcze przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Tak jak w przypadku sztuki budowlanej, tak w przypadku instalacji telewizyjnej klient wcale nie musi posiadać wiedzy na temat specjalistycznych urządzeń czy technologii – od tego jesteśmy my. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, poczynając od projektu, poprzez wykonanie, na dostrojeniu urządzeń kończąc.


instalacja1

Zdjęcie: Instalacja TV naziemnej i satelitarnej dla 4 użytkowników.
Do każdego pomieszczenia doprowadzony jest sygnał z anteny satelitarnej oraz z anteny naziemnej. W każdym z pomieszczeń jest również możliwość podłączenia do gniazdka odbiornika radiowego.

Zastosowanie takiej instalacji, daje możliwość niezależnego oglądania kanałów TV naziemnej oraz satelitarnej. W poszczególnych pomieszczeniach umieszczone są dekodery satelitarne oraz odbiorniki TV z MPEG-4.